*26* Słodko-słono i co jeszcze..?

21:50

Miał być omlet, ale plany się zmieniły za sprawą tego przepisu. Spróbowałam, a moje kubeczki smakowe powariowały. Tyle smaków, kompletnie różnych od siebie, połączonych w jednej miseczce.Słony ser, słodki mandarynkowy miód, dojrzała gruszka i śliwka, tymianek i imbir-moje ukochane przyprawy i orzechy dla lepszego zdrowia i do pochrupania... Nic tylko zachwycać się smakiem... Ewa wie co dobre! ;)


kasza jęczmienna z białkiem, serkiem wiejskim, gruszką, śliwką, camembertem, miodem, orzechami włoskimi, imbirem i tymiankiem

A dzisiaj ukochany piąteczek! Plany na weekend są? Tak i to cała lista! Trzeba się spiąć w ten ostatni dzień, założyć maskę ''wszystko jest OK" i na skrzydłach lecieć do szkoły.

Nadzieja umiera tak szybko, jak się pojawia. Pomimo tego, że szukasz tego światełka w tunelu, nie możesz trafić na odpowiednią drogą. Ja się gubię. Ciągle to światełko znika. Robi mnie w balona, oszukuje. Nie mam na to siły.  Poddaję się...

Wesołego piąteczku!
Zuzu*

You Might Also Like

6 komentarze

 1. śniadanie meeega - tyle smaków i aromatów w jednej miseczce!

  OdpowiedzUsuń
 2. Udaję, że nie widziałam tego "poddaję się" i jak rozumiem, masz zamiar oczywiście dalej walczyć i jest to jeden z Twoich planów na weekend? ;)
  Ale smaki! Camembert z włoskimi, mmm.... :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ile smaków w jednej małej miseczce! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nigdy takiego dania nie jadłam, ale wygląda ciekawie i smakowicie ;)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Etykiety

Subscribe