*51* Malinka na spód

21:15

Jak jeść awokado, to dwa dni z rzędu.


karobowo-awokadowa owsianka (gotowana na wodzie) z malinami, orzechami brazylijskimi i daktylem


Bardzo ciężki okres teraz przede mną... Ciągłe próby do Koncertu Dyplomowego, które zapewne będą trwać do późna. A jeszcze w piątek przyjeżdża do mnie dziewczyna z Izraela na wymianę...
Na 100% zmęczenie i zły humor będzie towarzyszył mi cały czas. Ale muszę zacisnąć pasa i powiedzieć sobie, że pomimo wielu przeszkód dam radę. Będę walczyć i nie pozwolę smutkowi przejąć kontroli nade mną.
Tylko dlaczego tak ciężko być uśmiechniętym i szczęśliwym?

Czy tylko mi się nie chce iść tak do szkoły? Wolne wróć...

Miłego dnia!
Zuz*

You Might Also Like

10 komentarze

 1. Dlaczego z góry zakładasz, że na 100% będzie źle? A może by tak wyjątkowo postarać się, żeby było udanie, co by to mile wspominać? :) Wszystko zależy od Twojego nastawienia!

  OdpowiedzUsuń
 2. Odważne połączenie smaków. :)
  Może nie będzie tak źle, jak myślisz. No i idzie wiosna wielkimi krokami, a wraz z nią słońce i częstszy uśmiech na twarzy. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. nie powinnaś tak podchodzić do wydarzeń ze swojego życia. dlaczego masz mieć zły humor jeżeli oprócz ciężkiej pracy będziesz obcowała z ludźmi i na dodatek poznać kogoś kto zupełnie odbiega od naszego wzorca kulturowego? uśmiech i do przodku, mówię Ci! ;)
  a śniadanko cudowne, chętnie bym Ci je porwała.

  OdpowiedzUsuń
 4. zazdroszczę tego śniadanka :)
  jeśli od razu załozysz, ze bedzie zle, to tak własnie będzie! wmawiaj sobie ze bd ok tak długo , az stanie się to prawdą :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Maliny-jak za nimi tęsknię :)
  Pozytywne nastawienie to klucz do sukcesu, myśląc negatywnie przyciągasz czarne scenariusze. Sprawdziłam już za Ciebie;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Malinki kuszą niezmiernie, tak samo jak te cudeńka- orzechy brazylijskie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Śniadanie wygląda magicznie :)
  Mam nadzieję, że ze wszystkim sobie poradzisz :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie myśl tak! Skoro robisz to, co kochasz powinnaś być zdecydowanie częściej uśmiechnięta! A te próby... Zobaczysz, jak bardzo będziesz usatysfakcjonowana na końcu ;)
  Oddawaj malinki, też chcę :D

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Etykiety

Subscribe