*156* Dyniowe lody!!!

01:04

Zabierzcie ode mnie to puree z dyni, bo całe zaraz zjem z samy cynamonem :D

lody banan-dynia-ciecierzycy-cynamon z domową granola i brzoskwinią

Dzisiaj cały dzień będę się spieszyć. Będę spieszyć się ze zrobieniem obiadu. Będę spieszyć się do pracy na godzinę 14. Będę spieszyć się w pracy, aby jak najszybciej ją skończyć. Cały dzień w biegu, bez chwili wytchnienia...

Żadne słowa, czyny, ani gesty nie są w stanie wyrazić mojego szczęścia i wdzięczności, za każde wczorajsze słowo od Was. Każdy komentarz sprawił, że się uśmiechnęłam, a łezka w oku się zakręciła. Nigdy nie sądziłam, że poznam tak wspaniałych ludzi jak Wy, którzy w smutnych chwilach będą ze mną, doradzą i okażą wsparcie w każdy możliwy sposób. Wyciągacie do mnie pomocną dłoń, chociaż jesteśmy oddaleni od siebie o kilkadziesiąt/kilkaset kilometrów. Nie wiem, jakbym przetrwała wczorajszy, w sumie każdy dzień bez Was...
Dzięki Wam chcę walczyć o swoje szczęście.
Dziękuje z całego serca!!! :*
Nie zasługuję na Was...

Uśmiechniętego dnia!

You Might Also Like

17 komentarze

 1. mmm z chęcią skosztowałabym tych lodów!

  OdpowiedzUsuń
 2. Kochana, zasługujesz! Jesteś naprawdę mądrą, piękną i wartościową dziewczyną!! Więc proszę mi się nie załamywać, tylko iść do przodu! I do tego uśmiech poproszę :)
  Aaa, te lody, a mi się właśnie dynia upiekła, tylko chyba zaraz po kolejną będę musiała iść xd

  OdpowiedzUsuń
 3. Pyszne lody! I hej!Zasługujesz na nas!Każdy z nas jest inny,ale w sercu tacy sami - pomocni.Więc możesz na nas zawsze liczyć!A teraz proszę o ładny uśmiech i brnij do przodu :))

  OdpowiedzUsuń
 4. jakie pyszne smaki :D podeślij trochę! :)
  http://sniadaniowe-wariacje.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Niewiarygodne jak bardzo poranioną masz duszyczkę, że piszesz takie rzeczy. Własnymi rękami odkaziłabym i opatrzyła każdą rankę jaką masz w środku, gdyby tylko było to możliwe, żebyś w końcu uwierzyła, że zasługujesz. Zasługujesz na pomoc, na przyjaciół, na samoakceptację i szczęście. Jeżeli sama tego nie dostrzegasz, to uwierz mi na słowo, dobrze?
  A z tym pośpiechem dziś- nie napędzaj się sama, dasz radę złapać chwilę wytchnienia jeśli sama sobie uświadomisz, że w sumie to z tym obiadem to nie ma co tak pędzić i ogólnie warto czasem trochę zwolnić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podpisuję się pod wszystkim, co napisała Pam. Jesteś jeszcze młoda i wiele bym chciała zrobić abyś nie traciła tych najlepszych dni w swoim życiu! :*

   Usuń
 6. Zasługujesz na szczęście kochana, nie przepracowuj się tylko za bardzo! :* Szkoda zdrowia.

  OdpowiedzUsuń
 7. Lody napewno pyszne, a ty trzymaj sie ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 8. to przykre, że tak piszesz... kochana, zasługujesz!! zasługujesz na wszystko co najlepsze! uwierz w siebie, my w Ciebie wierzymy! musisz być silna i powoli, krok po kroku poznawać siebie i pokochać w całości, tak jak jest :)
  pomimo pośpiechu znajdź dziś chwilę na odpoczynek i relaks, uśmiech się dużo i nie martw się tyle! posyłam duuużo ciepłych uścisków z (dziś już słonecznej) Anglii :*

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie pisz tak nawet! My nie zasługujemy na Ciebie! Jesteś wspaniała, wszystkich inspirujesz! A dziś postaraj się choć trochę w pracy się zrelaksować! Miłego ,mimo żę zabieganego dnia!

  http://worshipingmornings.blogspot.com/

  http://worshipingmornings.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Zuuuzia, nie pisz proszę, że na cos nie zasługujesz, bo takie rzeczy jak miłość, akceptacja, przyjaźń nie wymagają nic w zamian, nie wymagają "zasługuję"/"nie zasługuje". Poza tym to, że na nas nie zasługujesz jest ostatnią rzeczą, jaką mogłabym wymyślić! Jesteś taka fantastyczna - uwierz w końcu w siebie, naucz się dostrzegać więcej pozytywów niż negatywów i weź życie za rogi! :* zasługujesz na wszystko co najlepsze!

  OdpowiedzUsuń
 11. Kochana, aż łezka mi się zakręciła w oku, jak przeczytałam, to co napisałaś.
  Choć cię jeszcze nie poznałam, to wiem na pewno, że jesteś przemiłą i młodą osobą, która zasługuje na wszystko co NAJLEPSZE od życia, bo właśnie teraz przeżywa się ten najcudowniejszy okres młodzieńczego okresu. Głowa do góry ! I NEVER GIVE UP :*

  Dyniowe lody i to jeszcze z cieciorką ? mmmm <3

  OdpowiedzUsuń
 12. tak pięknie zaczęłaś pisać po to, żeby drobnym drukiem skończyć czymś, na co to Ty nie zasługujesz, żeby znalazło miejsce (a raczej lukę) w Twoim myśleniu. Zuzka, dobrzy ludzie powinni dostawać od życia to, co najlepsze - Ty do nich należysz, i najbardziej boli fakt, że tego do siebie nie przyjmujesz. a nawet jeśli to zawsze jakiś mały bodziec sprawi, że wracasz do początku. musisz wreszcie UWIERZYĆ w SIEBIE, poznałaś tych wspaniałych ludzi, o których piszesz i oni poznali Ciebie, jeśli nie ufasz sobie - zaufaj im!

  OdpowiedzUsuń
 13. Tak to już jest z tą dynią - wciąga skubana. A co do reszty - kochana pamiętaj, że zawsze masz w nas oparcie. Ściskam !

  OdpowiedzUsuń
 14. Ale zazdroszczę dyni! Już ja niedługo będę jej posiadaczką i coś czuję, że skończy się tak samo jak u Ciebie...:D

  OdpowiedzUsuń
 15. przez tą blogową dyniomanię też już pobiegłam kupic!
  jesli chcesz walczyc o swoje szczęście, to musisz uwierzyć ze na nie zasługujesz - to 1szy krok ! ; )

  OdpowiedzUsuń
 16. Zasługujesz na najlepszych przyjaciół, przecież w Tobie samej tyle dobroci! I cieszę się, że właściwie prozaiczny urywek czasu każdego z nas na napisanie komentarza może przynieść człowiekowi tyle szczęścia :> Nie spiesz się za bardzo, w końcu ostatnie dni przed rokiem szkolnym i.. nie wiem co, ale ściskam Cię mocno na odległość <3

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Etykiety

Subscribe