*177* Moje życie jest...

21:09

surowa dyniowo-bananowa gryczanka z pumpkin spice, podana z kaki, borówkami i masłem orzechowym

...teraz jednym schematem, grafikiem, który powtarza się codziennie. Spanie, jedzenia, szkoła, nauka, jakiś występ, próba. I w tym wszystkim zagubiona ja... Chociaż muszę zawsze znaleźć chwilę, aby zobaczyć co tam u Was :)

Ciężki dzień, odpowiedź z wiedzy o tańcu...
Ładnie proszę o porządnego kopa w cztery litery i kciuki :)

Udanego dnia!!!

You Might Also Like

14 komentarze

 1. Czy wiesz moja droga, że gryczanka też za mną wędruje od kilku dni? Ale ani kaki ani borówek nie posiadam, więc Twoja jest nie do podrobienia :P wiesz, moje życie też jest teraz jednym wielkim schematem, w dodatku przeładowanym. I odwdzięczam się porządnym kopem za Twojego i tzrymam kciuki :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli chodzi o schemat dnia, mam podobnie z tym, że ja mam kółko teatralne. Nie zapominaj jednak kochana o chwili dla siebie. Nie jesteś robotem! Warto czasem odpuścić i zregenerować siły. :)
  Ode mnie dostajesz najpierw mocny uścisk dla wsparcia, a później kopniaka na szczęście :D

  OdpowiedzUsuń
 3. nic tylko złapać za łyżeczkę i się delektować :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Doskonale rozumiem życie według schematu, bo mnie też się on trzyma od powrotu. Jedynym szaleństwem w grafiku jest różnorodność godzin jazd :') Mam nadzieję, że jak uda mi się do końca ponadrabiać zaległości z początku września, trochę się pozmienia i Tobie życzę tego samego, bo długo tak nie można ciągnąć...
  A kciuki zawsze w gotowości! Powodzenia! :*

  OdpowiedzUsuń
 5. podeślesz mi troszkę tej pumpkin spice? i w sumie to siebie też możesz wysłać gratisowo, coś czuję, że przyda Ci się jakiś porządny obiad w fu, jak tyle pracy Ciebie czeka.. :*
  co do konopii to jeszcze jej nie mają, ale pilotuję na bieżąco!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Kciuki trzymane, a ta miseczka pyszności na pewno doda energii, buziaki :*

  OdpowiedzUsuń
 7. Czasami niestety tak jest, że mamy jeden schemat - dom - uczelnia - praca. Jednak no cóż... tak wygląda życie, grunt to żeby znaleźć sobie jakieś przyjemności i pomysły na wyjście z rutyny. :-) A śniadanko obłędne!

  OdpowiedzUsuń
 8. Gryczanka wygląda cudownie (właśnie jem tą kaszę, ale w wersji lunchowej :p)
  Powodzenia na odpowiedzi ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 10. Opcje schematów i rutyny są dwie. Albo się ją lubi, bo robimy to co lubimy, albo za nią nie przepadamy i wprowadzamy nowy bodziec, szaleństwo, zajęcie, które wywraca nasze plany do góry nogami. ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Gryczanka szczególnie z kaki musi super smakować :) Zdecydowanie kiedyś spróbujemy takiego połączenia :D Trzymaj i nie poddawaj się! :)

  OdpowiedzUsuń
 12. a ja sie ciesze, ze mam w zyciu takie schematy - coś pewnego. niektotrzy nie maja tyle szczęścia, by wieedziec że mają do czego wracać na drugi dzien !
  powodzenia ze wszystkimi schematami :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Mam nadzieję, że poszło dobrze! :*

  OdpowiedzUsuń
 14. mam nadzieję, że mój porządny, mocny kopniak motywacyjny dotarł do Ciebie z Anglii! :*

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Etykiety

Subscribe